Inhibitif

Spetsiaalselt soovimatute kehakarvade kasvu pidurdamiseks välja töötatud toimeainete kombinatsiooniga tootesari. Kliiniliste uuringutega on tõestatud, et Inhibitif tooted aitavad vähendada soovimatute karvade tihedust ja silmapaistvust juba 8 kasutamisnädala jooksul, kuni need muutuvad peaaegu nähtamatuks. Valikus on:

INTIIMPIIRKONNA GEEL 
Inhibitif intiimpiirkonna geel aitab vähendada intiimpiirkonnasInhibitif inimate gel advanced tube hair free intimite care 75ml - v3 with box 2 kasvavate soovimatute karvade tihedust ja silmapaistvust, kuni need muutuvad peaaegu nähtamatuks. Tulemused ilmnevad 2 kuuga või varem. Toode vähendab nähtavalt karvakasvu. Mõju toimib ka sissekasvanud karvadele. Sügavalt niisutav (hüaluroonhape). Neutraalse lõhnaga.

Kasutamine: kanda intiimpiirkonnale 1 kord päevas.


KEHASEERUM

Inhibitif kehaseerum aitab vähendada kehal kasvavateInhibitif - Body serum_Photo - ADV Body 120 - Bottle - Vector Label - v2.2 - rgb with box 2 karvade tihedust ja silmapaistvust, kuni need muutuvad peaaegu nähtamatuks. Tulemused 2 kuuga või varem.

Kasutamine: Kanna seerumit ühtlaselt raseeritud või vahatatud kehapiirkondadele kaks korda päevas. Korda protseduuri 2 kuu vältel või kuni kehakarvad tunduvad peaaegu nähtamatud. Tulemuste säilitamiseks tuleks peale 2-kuulist intensiivset kuuri kasutada seerumit ülepäeviti või siis kasutada Inhibitif karvakasvu pidurdavat kehakreemi.


KEHAKREEM

Inhibitif kehakreem aitab vähendada kehal olevate karvadeInhibitif Body cream_Pack Shot - body hydrator - v2 aroma neutral 2 tihedust ja silmapaistvust, kuni need muutuvad peaaegu nähtamatuks. Tulemused ilmnevad 2 kuuga või varem. Vähendab nähtavalt karvakasvu. Mõju ka sissekasvanud karvadele.

Kasutamine: Kanda niisutavat kehakreemi kehale 1-2 korda päevas.

 

 


NÄOSEERUM

Inhibitif näoseerum aitab vähendada näokarvade tihedust ja Inhibitif_FaceSerum_ With Label-Frosted with box 2silmapaistvust, kuni need muutuvad peaaegu nähtamatuks. Tulemused ilmnevad 2 kuuga või varem. Mõju ka sissekasvanud karvadele.

Kasutamine: Kasutage kaks korda päevas koos oma tavapärase näohooldusega. Kandke raseeritud, vahatatud või kitkutud näopiirkondadele kaks korda päevas 8 nädala jooksul, kuni karvade kasv, tihedus ja paksus on nähtavalt vähenenud. Tulemuse säilitamiseks tuleks peale 2-kuulist intensiivset kuuri kasutada seerumit ülepäeviti.

 

 

DEODORANT
Sisaldab kõrgekontsentratsioonilist mitmete toimeainete kombinatsiooni, mis vähendab karvade Inhibitif__Deodorant_CleanTemptation with box 2eemaldamise vajaduse sagedust kaenlaalustelt ja aitab võidelda ebameeldiva lõhnaga. Igapäevasel kasutamisel väheneb raseerimise või vahatamise vajaduse sagedus märkimisväärselt. Kasutada igapäevaselt, et tagada värskus ja enesekindlus. Tulemused ilmnevad 2 kuuga või varem.

Kasutamine: Kasutage igapäevaselt kaenlaalustel, et vältida ebameeldivat lõhna ja vähendada samaaegselt raseerimise vajadust. 2 kuuga või vähema ajaga on karvade kasv, tihedus ja paksus nähtavalt vähenenud. Neutraalse ja laimi-piparmündi lõhnaga.

Osta Netiapteegist Vaata kodulehte Leia meid Facebookist

Tootejuht

Merje Einfeldt
merje.einfeldt@allium.upi.ee