Novaclear

Novaclear ACNE – rasuse ja aknele kalduva naha igapäevaseks hoolduseks. Dermatoloogiliselt testitud.

Eriline QuSome® ülekanne:
NovaClear´i toimeained on kapseldatud QuSomes mikrokandjatesse, et jõuda sügavamale nahakihtidesse.

novaclear

Novaclear ACNE mask 50g
Õlivaba ning mitte-ärritava koostisega. Rasusekretsiooni kontroll. Sisaldab ränidioksiidi kompleksi ja toimeainet Inflacin®. Näomaski on soovitatav kasutada õlise ja aknele kalduva naha igapäevaseks hoolduseks. Dermatoloogiliselt testitud. QuSome® ülekanne: NovaClear´i toimeained on kapseldatud QuSomes mikrokandjatesse, et jõuda sügavamale nahakihtidesse. Rasusekretsiooni kontroll: Rasusekretsiooni normaliseeritakse räni kompleksiga. See neelab ja pärsib üleliigse rasu tootmist ja jõuab sügavale pooridesse, et siduda surnud naharakke, mustust ja teisi toksiine. Tänu sellele muutub nahk siledaks ja mitte-läikivaks.

Novaclear ACNE näokreem 400ml
Õlivaba ning mitte-ärritava koostisega. Sisaldab 2%-list salitsüülhapet, skvaleeni ja toimeainet Inflacin®. Näokreemi on soovitatav kasutada õlise ja aknele kalduva naha igapäevaseks hoolduseks. Dermatoloogiliselt testitud. QuSome® ülekanne: NovaClear´i toimeained on kapseldatud QuSomes® mikrokandjatesse, et jõuda sügavamale nahakihtidesse. Õlivaba koostis: Annab korraliku niisutuse, jätmata nahka rasvaseks või läikivaks. Salitsüülhape toimib pooride ummistuste vastu.

Novaclear ACNE näopesuvahend 150ml
Seebivaba ning mitte-ärritava koostisega. Tasakaalustatud pH-ga (5,5): Ennetab kaitsva hüdrolipiidide kihi kaotust nahapinnal. Sisaldab lambaläätse ekstrakti, teepuuõli, allantoiini ja pantenooli. Näopuhastusvahendit on soovitatav kasutada rasuse ja aknele kalduva naha igapäevaseks hoolduseks. Dermatoloogiliselt testitud.

Novaclear ACNEpaikne hooldusvahend 10ml
Sisaldab 2%-list salitsüülhapet ja toimeainet Inflacin®. Läbipaistev koostis: ei jäta jälgi nahale. Paikne hooldusvahend on arendatud selleks, et vähendada akne kahjustusi. Dermatoloogiliselt testitud. QuSome® ülekanne: NovaClear´i toimeained on kapseldatud QuSomes® mikrokandjatesse, et jõuda sügavamale nahakihtidesse.

Novaclear ACNE toonik 200ml
Puhastava ja rahustava toimega toonik, tasakaalustatud pH-ga (5,5). Sisaldab allantoiini, lambaläätse ekstrakti ja hüdrolüüsitud riisiekstrakti. Toonikut on soovitatav kasutada õlise ja aknele kalduva naha igapäevaseks hoolduseks. Dermatoloogiliselt testitud.

Novaclear salvrätikud N50
Novaclear rasu absorbeerivad salvrätid.
Salvrätid eemaldavad näolt koheselt üleliigse rasu ning matistavad naha. Õlivabad. Ei riku jumestust.

Novaclear mitsellaarvesi
Kerge mitsellaarvesi eemaldab nahalt tõhusalt meigi ja mustuse. Tänu oma õrnale aaloed, oligosahhariide ja HydromanilTM-i sisaldavale koostisele on sobilik ka tundlikule nahale.

 

Novaclear ATOPIS – igapäevaseks kasutamiseks kuivale, väga kuivale, atoopilisele ja tundlikule nahale.

Tooted sisaldavad orgaanilist kanepiseemneõli, mis aitab taastada naha lipiiidkihti ja toidab nahka, ning lagritsajuureekstrakti, mis aitab rahustada nahka ja taastada naha epidermise niiskustaset. Tooted on mitteärritava koostisega, pH-ga ~5,5 ning parabeeni-, värvaine- ja lõhnaainevabad.

Novaclear ATOPIS atoopilise naha hoolduseks

Osta Netiapteegist Leia meid Facebookist

Tootejuht

Olga Gratšova
olga.gratsova@allium.upi.ee